”Keď stále robíš len to, čo už doteraz vieš, ostaneš vždy len tým, kým dnes si.„

                                                                                                              Henry Ford

 

Práve tento citát ma priviedol k myšlienke priblížiť sa k Vám, budúcim nevestám a splniť si môj dávny sen.

Spoznávanie našej čarokrásnej krajiny, mojich milovaných Tatier, šteklenie chuťových pohárikov prostredníctvom kuchyne, predovšetkým tej francúzskej, rozličné odtiene farieb a tie najzaujímavejšie detaily. Všetky súčasti života ma napĺňajú novými nápadmi a prinášajú mi plnú hrsť inšpirácii. Pri plánovaní, či fotografovaní musí predsa všetko perfektne ladiť a nie vždy je jednoduché vytvoriť všetko, po čom naše srdcia túžia. Práve s týmto problémom chcem pomôcť všetkým bezradným nevestám, ktoré túžia po dokonalej svadbe.

Každý detail v prírode ma inšpiruje a preto je mojou veľkou vášňou práve rustic a vintage štýl, retro a takisto aj všetko s nádychom alpského bývania. Sú to dlhé roky skúseností v gastronómii, organizovanie banketov a spoločenských udalostí, ktoré mi otvorili cestu k nápadu otvoriť si vlastnú agentúru.

Mojím nevestám chcem ukázať nielen nové trendy a možnosti, ale aj samotnú krásu našej krajiny. Plánovanie akejkoľvek výzdoby, pre mňa nie je len o presnom počte dekorácií a umiestnení obrusov na stoly, ale mojím cieľom je spojiť štýl, farbu a vyžarovanie s osobnosťou mojích zákazníkov a vytvoriť tak jedinečnú tému, ktorá bude presne ušitá na mieru budúcim mladomanželom, či oslávencom. Bude preplnená jedinečnými ručne robenými dekoráciami a detailami :)

Detaillove Vám zabezpečí originálnu a unikátnu svadobnú výzdobu, inšpirovanú Vaším príbehom lásky, prepracovnanú do najmenších detailov. Zaručujeme Vám, že Vaša svadobná výzdoba bude ušitá na Vaše miery a nikdy neurobíme jej kópiu :) 

 

                                     Naše služby

 

Chcete, aby Vaša svadba, oslava, večierok boli očarujúce, jedinečné , plné kreativity a na úrovni zahraničných služieb? Ste na správnom mieste.

Spolupracujeme s regionálnymi dodávateľmi, špičkovými fotografmi a kameramanmi, kreatívnymi cukrármi a flóristkou.

PLÁNUJETE SVADBU ZO ZAHRANIČIA? Vieme aké stresujúce to je. Keďže som to zažila na vlasnej koži, chcela by som budúce nevesty ušetriť tohto nepríjemného stresu. Preto Vám pomôžeme všetko naplánovať a taktiež za Vás všetko dôležite vybavíme. Špecializujeme sa aj na multi - kulti svadby a ponúkame koordináciu vo viacerých jazykoch. 

S mojou pomocou naplánujeme celý Váš deň do najmenšieho detailu a preto Vám s veľkou radosťou pomôžem nielen s organizovaním výzdoby ale takisto za Vás zistím všetky potrebné informácie o Vašom vysnívanom mieste obradu, reštaurácii, fotografoch, kameramanoch, či DJ-ovi.

 

  1. Ponúkame Vám čiastočnú alebo kompletnú výzdobu svadobnej miestnosti, obradnej miestnosti, výzdobu exteriéru, dopravného prostriedku. Taktiež svadby na kľúč.  Viac nájdete na: https://www.detaillove.com/galeria/vyzdoba-svadobnej-miestnosti.html 
  2. Ponúkame Vám kompletnú tlač potrebnú na Vašu svadbu či event. Tlačíme a navrhujeme svadobné oznámenia, menovky, čísla stolov, zasadacie poriadky, menu, poďakovania pre rodičov, svadobné magnetky, etikety na fľaše, plagáty, vchodové uvítacie tabuľe a potláčame obrúsky a tričká. Vyrábame aj ručne zdobené svadobné oznámenia. Viac na : https://www.detaillove.com/galeria/tlacoviny.html
  3. Zabezpečíme Vám kompletnú originálnu kvetinovú dekoráciu svadobnej miestnosti, obradnej miestnosti, exteriéru, vchodu do sály, svadobnú kyticu a pierko pre ženícha, svadobné kvetinové venčeky do vlasov, kvetinové náramky pre družičky, ktoré budú zladené so svadobnou témou. Viac na :https://www.detaillove.com/galeria/kvetinova-vyzdoba.html
  4. Vyrábame originálne svadobné dekorácie ako napríklad menovky, dekorácie na hlavný stôl, skladané knihy, misky pod obrúčky, pierka pre svadobných hostí, darčeky pre hostí. Šijeme aj rôzne postavičky, kvety a všetko po čom Vaše srdce zatúži :) Viac nájdete na :https://www.detaillove.com/galeria/kvetinova-vyzdoba.html
  5. Kompletný candy alebo slaný bar. Ponúkame Vám nielen dekoráciu sladkého a slaného baru zladeného so svadobnou témou ale aj výrobu  všetkých svadobných koláčikov, cukroviniek, svadobné torty, dezerty v skle , makrónky, tradičné štrúdle, domáci chlieb, syrové stoly, slané pečivo a oveľa oveľa viac :) Viac nájdete na :https://www.detaillove.com/galeria/candy-bary.html
  6. Koordináciu svadby v jazyku poľskom a nemeckom. 
  7. Prenájom inventáru ako aj predaj ručne robených svadobných a sviatočných deakorácií.
  8. Profesionálne poradenstvo.

 

 

 

Oslovili sme Vás? Tak nás neváhajte kontaktovať na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú kalkuláciu. 

s láskou, Vaša Detaillove

 

Akcia

Ku každej kompletnej svadobnej výzdobe zarezervovanej a uskutočnej v roku 2018 Vám

naše štúdio zapožičia spandexové návleky úplne GRÁTIS.

 

Spolupracujeme s: