Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Začneme tak trochu netradične, ale prvé, čo ma pri spomienkach na Vašu svadbu napadne je tá uvoľnená atmosféra, úsmevy na tvárach hostí, teba , ako si to užívaš a nestresuješ nad make -upom či účesom :) Väčšinu neviest nevidím v svadobné ráno vôbec alebo ich vidím s telefónom v ruke, ktorý nonstop vyzváňa :) Prezraď aj ostatným nevestám tvoj tajný recept na bezstresové svadobné ráno, aby si ho užili ako ty :)Bolo to všetko  perfektným plánovaním alebo ste povedali, že si ten deň naozaj užijete nech sa stane čokoľvek?

 

To mám veľkú radosť že všetci a všetko pôsobilo pokojne :)Ono je to vlastne celé o ľudoch a akú atmosféru vytvoria. Ak sa zamyslím spätne, tak rolu hralo asi niekoľko faktorov:

  1. Príprava- mať doma Excel a tam si zapisovať, čo všetko je nutné vybaviť a kedy :) Keď máte v stĺpci zo statusom všade "DONE", tak to neskutočne ukľudňuje :)
  2. Dôvera- pre mňa bolo dôležité si dať ten čas na výber ľudí s ktorými našu svadbu spravíme super a následne im dôverovať. Ak dôverujete ľuďom, ktorí Vám pripravia výzdobu tak, že bude dokonalá, kaderníkovi, že Vám vyčaruje ten najkrajší účes, vizážistke, že zakryje aj tie najväčšie nedostatky, tak máte o dosť ľahší pocit na srdci :) Nenúti Vás to kontrolovať lebo ľudom proste veríte. Je dôležité sa ale obklopiť práve takýmito ľuďmi.
  3. Deň D- dať si ráno dosť času na všetko. Ja som vstávala o 05.30, ale o 10.00 som bola učesaná a nalíčená a mohla som sa len dívať a vychutnávať si ten pocit, ako sa všetko na náš veľký deň pripravuje, a hlavne v deň D už nič neriešiť :). Ono sa to všetko už nejak uloží. Čo mi osobne ešte pomohlo bolo to, že som poslednú noc pred svadbou prespala v rezorte, kde sme mali svadbu, takže som sa vyhla cestovaniu z bodu A do bodu B v deň svadby :) Ak majú nevesty túto možnosť ,tak ju vrelo odporúčam. Doma väčšinou všetci stresujú, takto ste sama s budúcim manželom a chlapi sú úžasní ukľudňovači :)

 

Čas letí ako vietor a už sú to tri mesiace od Vašej svadby. Zmenilo sa niečo vo vašom vzťahu, je to iné, byť už manželmi?

   

Túto otázku nám kládlo už niekoľko ľudí. A ja vlastne ani neviem :) Teda zmenilo sa mi meno a okolo toho je kopec vybavovačiek, ale inač sa asi ľúbime ešte viac ako predtým :)

 

Máš nejaké obavy z manželstva?

 

Nie:) Na všetko sa strašne tešíííím :)

 

Poďme k miestu oslavy. Bolo to prekrásne miesto, skryté v srdci prírody. Prečo ste si vybrali práve túto lokalitu? Má to nejaký súvis s Vaším zasnúbením, či možno zoznámením?

 

Vyber lokality bol určený primárne tým, že rezort ponúka možnosť ubytovania, čo sme ocenili hlavne pre hostí z manželovej strany. Chceli sme , aby boli hostia ubytovaní na mieste, kde bude aj hostina, čo sa v Snine inde nedá. To, ako je tam krásne a že budú z miesta krásne fotky, že les a príroda dotvorí úžasnú atmosféru nám došlo až neskôr. :D

   

 

Natálka, mala si úžasné svadobné šaty, ktoré ti sadli ako uliate a vyzerala si v nich naozaj ako princezná. Prezraď nám, ako to bolo s výberom šiat a ako si natrafila na tie pravé :)

 

Ďakujem veľmi pekne:) Jaj, no chodili sme so sestrou v Prahe ( kde žijem) po salónoch až sme narazili na jeden v centre mesta. Od samého začiatku sa nám tam páčilo. Pani nás pekne privítala, dala nám kávu a viedla so mnou detailný rozhovor o tom, ako si svoje svadobné šaty predstavujem. Prezrela si moju postavu a až potom začala nosiť šaty. Moja požiadavka bola dlhá vlečka a šaty, aké nosia princezné v rozprávkach :) A pani také naozaj doniesla. Snehobiele, čipkované s dlhou vlečkou. Keď som si ich obliekla, bola to láska na prvý pohľad. Super bolo, že boli z minuloročnej kolekcie a ani raz sa nepožičali, takže mi majiteľka ponúkla, že mi ich predá za cenu požičania -čiže čakali práve na mňa :) A tým sme ich mohli upraviť presne na moju postavu, čo bolo naozaj super. Cítila som sa v nich naozaj ako princezná :) So sestrou sme si ešte pre istotu išli prezrieť aj iné salóny ale v žiadnom som ďalšie šaty nevyskúšala :)Odporúčam dať na ten prvý pocit :)

  

Naše čitateľky, keďže sme všetky veľké romantičky :), určite zaujíma aj niečo z vašej love story :) Povedz nám napríklad, kto koho požiadal  o ruku a na akom mieste. Bolo to tajné alebo si to už tušila? :) A kto sa prvý zmienil o svadbe?

 

Hmmm o svadbe som sa prvá zmienila asi ja :))) O ruku ma požiadal Martin v deň nášho výročia. V ten deň sme mali ísť na večeru. Ja som ale cestou z práce tak malinko autom oškrela dvere jednej pani, takže sme volali políciu a všetko strašne dlho trvalo. Martin musel volať do reštaurácie, že prídeme neskôr :) Ale nakoniec sme mali super večeru a po večeri reku, že sa ideme prejsť k môjmu starému bytu, kde som bývala pred tým, ako som sa nasťahovala k snúbencovi.Tam sme si pred vchodom dali aj prvú pusu :) A presne na tomto mieste ma Martin požiadal o ruku :) Celé sa to samozrejme dialo pod prísnym dohľadom babky na prvom poschodí :), ktorá pozorovala nie len naše zásnuby, ale aj tú prvú pusu :)

 

Ako to bolo s prípravami na svadbu? Chcela rozhodovať celá rodina alebo si mala voľnú ruku a všetko si si zariadila podľa seba, poprípade podľa Vás dvoch?

 

Viacmenej sme si všetko zariadili sami, pomáhala ešte mamka. Mamka sa starala o veci, ktoré sme museli riešiť priamo v Snine - jedlo, koláče, obradnú sálu. Žijeme v Prahe a domov sa nám nechcelo chodiť kvôli vybavovačkám :)

 

Zhodnoť troma slovami Váš svadobný deň :)

 

Naša pivonková rozprávka :)

  

 

Na záver ťa poprosím o jednu  radu pre naše čitateľky, ktoré svoj svadobný deň ešte len plánujú.

 

 Veľmi dôležité je, aby ste si svoj svadobný deň užili hlavne Vy! Keď sú spokojní svadobčania, bavia sa všetci :) A telefón prenechajte niekomu inému :)