Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

 

 

Za oknami už síce máme bielu prikrývku od perinbaby, ale my sme si v týchto dňoch pripomenuli hrejivé lúče jednej pestrej jesennej soboty :) Úsmev na tvárach nám totižto vyčaril list od našej spokojnej svadobnej dvojice Ľubky a Mariána, ktorí nám k nemu pripojili zopár krásnych svadobných fotografií. Zaujíma Vás ako ich jesenná svadba vyzerala? Ako prebiehali prípravy a ako na svoj veľký deň s odstupom času spomínajú? :) Neváhajte a prečítajte si celý rozhovor s Ľubkou a Mariánom :)

 

Ako ste sa s manželom spoznali a kedy ste vo vašom vzťahu začali uvažovať nad svadbou?

 

S Marošom sme sa spoznali na svadbe našich kamarátov. Ja som bola z nevestinej strany a Maroš zo ženíchovej strany. Pamätám si ako Maroš nenápadne chodil za mnou počas svadby, vyzýval ma do tanca, rozprával sa so mnou...nadväzoval kontakt. Neskôr sa mi priznal, že si zobral nenápadne moju menovku zo stola, aby si ma mohol nájsť na sociálnej sieti a skontaktovať sa so mnou. Tak sa to všetko začalo . Keď sa ma známi pýtajú ako sme sa spoznali, ja im príbeh porozprávam, každý zhodnotí, že to bolo romantické zoznámenie. Je to zvláštne, ale obaja sme cítlili po mesiaci aktívneho stretávania sa, že on je ten pravý pre mňa a ja som tá pravá pre neho . Asi po roku a pol sme začali uvažovať o svadbe ale zasnúbili sme sa po troch rokoch. 

 

Ach ta láska :) Aké krásne zoznámenie. Až mám zimomriavky :) Takže všetky nevesty, ktoré plánujete svadbu - nechajte si urobiť menovky pre svojich svadobných hostí, možno takto pomôžete svojím kamarátom nájsť ich životnú lásku :)

 

 

Tak teda ako sa začalo plánovanie? Čo ste vybavili ako prvé a čo ako posledné?

 

Hneď po zásnubách sme začali hľadať miestnosť, hudbu a svadobnú agentúru na výzdobu sály. Po dlhom hľadaní na internete som narazila na Darinkinu webovú stránku a veľmi sa mi páčila jedna svadobná výzdoba. Tá ma presvedčila, že agentúra Detaillove bude vhodná pre našu svadbu. A teraz už viem, že to bol dobrý výber. 

 

Ľubka, ďakujeme za krásne slová, ktoré nás upevňujú v tom, že ak človek robí veci s láskou, tak to ostane ocenené aj ostatnými :)

 

 

 Zahrnuli ste do svojho svadobného dňa aj niečo výnimočné alebo niečo, čo vystihuje len vás dvoch?

 

Obaja máme radi tanec. Dali sme si záležať na príprave svadobného tanca, ktorý bol dlhší ako zvyčajne býva. Samozrejme,  tanec je súčasťou svadobnej hostiny, ale my sme chceli, aby ten náš bol elegantý, decentný ako naša svadba, výzdoba, či svadobné šaty. Vybrali sme si klasický valčík, ktorý sa nesie elegantnosťou.

 

Veľmi si vážim svadobné páry, ktoré si nacvičia svadobný tanec. Nie kvôli peknému videu, aj keď aj to k tomu patrí,  :) ale skôr pre tú jedinú romantickú chvíľku, ktorú mladomanželia pre seba naozaj majú a kde si môžu naozaj hlboko pozrieť do očí a nechať aj ostatných cítiť lásku vo vzduchu pri nejakej krásnej skladbe, ktorá ich spája :)

                

 

Poďme k svadobným šatám :)... pre nevestu jedna z najdôležitejších vecí. Aké boli tie tvoje? Ako si ich vyberala?

 

Od začiatku som túžila po rozprávkových, princeznovských šatách. Veľa známych mi aj povedalo, že som jemný typ, preto som hľadala jemné, elegantné šaty. Pri skúšaní šiat to tak aj bolo. Krásne čipkované šaty doplnené trbietavým opaskom boli tie, v ktorých som sa cítila ako princezná. Pamätám si, že pri ich skúšaní, keď som pozrela do zrkadla, som vedela, že sú to tie pravé.

 

Keď som videla fotku na ktorej je Ľubka vo svojích vysnívaných šatách so svojím princom a žiarivým úsmevom na perách , pochopila som :) Naozaj našla tie pravé svadobné, čo myslíte? :)

 

 

 

Ako ste vyberali miesto hostiny a obradu?

 

Obaja sme túžili po veľkej sále. Chceli sme, aby bola priestranná, keďže sme plánovali pozvať vyše 100 hostí. Cheli sme, aby sa hostia cítili príjemne, nie stiesnene, aby bol výborný výhľad na parket. Preto sme si vybrali miestnosť v reštaurácii Hučava. Spojenie tejto miestnosti s výzdobou od Detaillove bola perfektná kombinácia. Boli sme nadmieru spokojní. Obrad bol v meste z ktorého pochádzam. 

 

Musím sa priznať, že reštaurácia Hučava má svoje čaro :) Tie krásne zrkadlá a krištálové lustre sú ako stvorené pre elegantné svadby, a čo je veľkou výhodou, že naozaj každý hosť aj z úplného rohu sály dovidí na parket. :) Každej neveste vrelo odporúčam. Reštauráciu Hučava nájdete na : https://https://www.facebook.com/restauraciahucava//restauraciahucava/

 

 

Zhodli ste sa s manželom na všetkom? :)

 

Vo vybavovaní svadby som mala od manžela voľnú ruku. Samozrejme, že som s ním veci konzultovala. Chcela som, aby aj on mal možnosť povedať svoj názor, respektíve čo sa mu páči alebo nepáči. Vo väčšine sme sa zhodli. Maroš len chcel, aby som bola spokojná.

 

Ako ste našli naše svadobné a dekoračné štúdio?

 

Na internete. Páčila sa mi Darinkina práca a preto som si ju vybrala. Už pri prvom našom stretnutí som mala dobrý pocit. Darka bola veľmi nápaditá a príjemná.

 

Boli ste s našimi službami spokojní? Ako našu prácu zhodnotili Vaši svadobní hostia? Odporučili by ste nás aj ďalej?

 

Sála bola tak nádherná, že dojmy hostí boli presne také, ako som si ich predstavovala. Naším cieľom bolo, aby hosť pri vstupe do sály povedal ' wau',a tak to aj bolo. Výzdoba bola naozaj elegantná. Všetci boli ohúrení.

 

Ľubka a Maroš, za celý tím sa Vám chcem poďakovať za prejavenú dôveru, za veľmi príjemnú a otvorenú komunikáciu a sme naozaj štastní, že práve takémuto krásnemu už manželskému páru sme mohli vyčariť tak krásnu a predovšetkým atipickú a elegantnú výzdobu na tému zlatej jesene. Ďakujem za prejavenú dôveru aj vo veciach, ktoré si si možno do poslednej minúty nevedela predstaviť a teda - ako budú vyzerať sadrové odliatky listov na stoloch ako menovka, ako bude vyzerať tekvica na candy bare :) Som rada, že si nám dovolila vniesť trošku Detaillove do Vášho dňa.

 

 

 

Aký moment z celého dňa bol pre Vás ten naj?

 

Obaja sme sa zhodli, že tých momentov bolo viac. Púšťanie holubov po obrade, púšťanie lampióna šťastia a ohňostroj. Spomínam si na moment, keď sme vošli do sály aká bola nádherná...boli sme spokojní a povedali sme si, že všetko je perfektné.

 

Aké je to s odstupom pár mesiacov, keď si spomínate na Váš veľký deň? :)

 

Hneď by sme si to zopakovali :) Obaja sme sa zhodli, že náš svadobný deň bol naozaj nádherný. Prešiel veľmi rýchlo a niektoré momenty by sme chceli zažiť znova.

 

Ach jaaaaaj ...tento pocit poznám a myslím, že ho poznajú všetky vydaté ženy, ktoré prežili svoj veľký deň bez stresu a mohli si ho naplno užiť. 

 

A čo hovoríte na manželstvo?

 

Už nie sme ja a ty, ale my. Manželstvo spĺňa naše očakávania...

 

Milá Ľubka a Maroš ...na Vašej spoločnej ceste životom Vám prajeme hlavne veľa lásky a zdravia, pretože to je to najdôležitejšie. Užívajte si každý moment, ktorý spolu máte a možno sa zase raz uvidíme na zlatej svadbe :)

 

S láskou Dara a celý tím Detaillove