Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

"Ubehlo už krásnych 6 rokov odkedy sa poznáme a preto bolo pre nás jasné, naša svadba sa bude konať v ten istý deň a na tom istom mieste, kde sme sa spoznali " Povedala mi Ivka a Radko pri našom prvom stretnutí. Veľmi som sa potešila, pretože tento dátum pripadal na jeden z letných júnových dní , ako stvorených na krásnu romantickú svadbu.

Ja ako svadobná organizátorka a dekoratérka milujem všetky Love story's :) A tentokrát to nebolo inak - Ivanku a Radka som musela vyspovedať :) Krásny, mladý pár, ktorý už od narodenia žije v jednom mestečku, kde aj pracuje a presne v tomto mestečku sa spoznali a chceli v ňom prežiť svoj veľký deň. Krásne, nie? :) Prečítajte si celý príbeh a pozrite si úžasné fotky z prekrásnej júnovej svadby:)

 

                                                   

Tak teda, ako je možné, že dvaja ľudia, ktorí žijú v jednom mestečku sa spoznajú a zaľúbia do seba až v dospelom veku?

 :) Ivanka a Radko sa pousmejú. Takto to chodí. Pochádzame z kraja, kde mladí ľudia častokrát odchádzajú za prácou do zahraničia a takto to bolo aj v Radkovom prípade a stretli sme sa až po jeho návrate na Slovensko a to sme boli už obaja dospelý. No a vlastne odvtedy sme spolu :)

Čo na to hovoria vaše rodiny a známi ?

Pre nich je to veľmi praktické :) Všetci sa poznajú, takže pri plánovani svadby sme nemali ten problém, že sa stretnú dve cudzie rodiny, ale skôr kamaráti a susedia :) A presne takáto aj naša svadba bola - veselá, otvorená.

Poďme teda k svadbe. Podľa čoho ste si vybrali svadobnú miestnosť a miesto obradu?

Ako som už povedala nad miestom svadobnej hostiny sme dlho neuvažovali - mala to byť disco hala v našom mestečku, kde sme si odtancovali naše mladé roky a kde sme sa aj  spoznali :) A hneď oproti tejto disco hale je aj kostol, takže sme to nemali ďaleko :)

Ako prebiehalo celé plánovanie svadby a ako ste prišli na našú svadobnú agentúru?

 Ivka : Nikdy som si nemyslela, že to bude také náročné - je toho toooooľko, čo človek musí vybaviť a neviem si predstaviť, že by som si mala popri tom ešte aj svadobnú sálu sama vyzdobiť. V čase plánovania svadby sme prerábali ešte aj náš byt, takže sme toho mali naozaj veľa a preto som rada, že som niektoré veci mohla zveriť do rúk iným osobám. Darku poznám ešte zo stredoškolského internátu :) Bola to vždy veľmi tvorivá osôbka a keď som sa dozvedela, že vlastní svadobnú agentúru , tak som ani nad nikým iným neuvažovala :)

Ivka- Akú si mala predstavu o svojích šatách aj celej svadobnej výzdobe?

Ach jáááj :) Vždy som chcela vyzerať ako princezná :) Bol to môj sen už od malička. Krásne nadýchané šaty s dlhou vlečkou, najlepšie so swarowski kryštálmi :) Tie totižto milujem :) A moja svadobná výzdoba sa tomu mala podobať...chcela som niečo princeznovské, ako nadýchané sukne, ale tak aby to zostalo eleganté a decentné. Tak sme sa s Darkou dohodli na čisto bielej svadobnej výzdobe doplnenej zlatými prvkami a krásnymi bielymi horténziami. 

 

Ako prebiehal Váš deň, vyšlo všetko podľa predstáv?

 Najväčší strach sme mali určite z počasia. Hlásili nám silné búrky, ale nakoniec všetko dobre dopadlo :) Pri fotení sme mali ešte prevažne zamračené, čo v konečnom dôsledku vyzeralo super na naších svadobných fotkách a po obrade sa nám úplne rozjasnilo, takže sme sa mohli fotiť aj v záhrade a sme veľmi radi, že to takto dopadlo :) 

 

 

Radko - Aký bol prvý pohľad na vašu ešte snúbenicu v svadobných šatách? A čo samotný obrad? Netriasol sa ti hlas? :)

:) Ivanka bola prekrásna, krajšia ako všetky princezné :) A pri pohľade na jej iskričky v očiach som neváhal ani minútku, vedel som, že ona je ta pravá a že len s ňou chcem ostať do konca svojho života. No a obrad v kostole bol najemocionálnejši z celej svadby. 

 

Poďme teda k výzdobe - boli ste s našou prácou, komunikáciou, radami a konečným výsledkom spokojní? A čo vaše rodiny a známi ?

Bola to určite jedna z najlepších volieb na našej svadbe a urobili by sme ju znovu :) Darka a jej štúdio nám nielen premenili tmavú disco halu na jednu krásnu romantickú svadobnú sálu, ale Darka nám vedela poradiť aj s celým priebehom svadby, pomohla nám s harmonogramom a myslela naozaj na všetky detaily. Aj vďaka nej bol náš deň bez stresu a mohli sme si ho poriadne užiť. A samozrejme všetci naši svadobní hostia vrátane nás boli jej prácou očarení. Veď si prezriete tu detailnú prácu na fotkách :)

 

 

Už je to viac ako mesiac po svadbe. Ako na ňu spomínate? 

Áno, ten čas letí. Svadba bola krásna a momentálne sa veľmi tešíme z nádherných fotiek, ktoré sme obdržali len pred pár dňami. 

 

Ivanke a Radkovi želáme veľa spoločných rokov a všetko len to najlepšie do budúcnosti. Ďakujeme za veľmi krásny rozhovor a za pozitívne hodnotenie, ktoré nás naozaj veľmi teší a sme radi, že to v čo veríme sa naozaj páči aj ostatným....

 

Svadobná hala: Disconova, Spišská Stará Ves

Kostol: katolícky kostol v Spišskej Starej Vsi

Svadobná výzdoba kostola, haly a exteriéru : Svadobné a dekoračné štúdio Detaillove

Fotograf: Martin Krystýnek