Snina a jej prekrásne Sninské rybníky, ktoré mi naozaj učarovali svojou krásou a tichým prostredím. Ani sa nečudujem Natálke a Martinovi, že práve táto lokalita bola tá pravá na prekrásnu pivonkovú svadbu :) Bol to nezabudnuteľný deň nielen pre svadobčanov a ich hostí, ale aj nás. Natálka si vysnívala krásnu romantickú svadobnú výzdobu v púdrovej ružovej a my sme sa veľmi tešili z tejto realizácie. Natálka aj Martin nám učarovali aj ako ľudia. Takýchto zohraných, veselých a usmiatych svadobčanov nestretávame každý deň :)

Zaujíma aj Vás, ako je možné, že v deň svadby vôbec nestresovali a ešte o 11-tej hodine chodili vysmiatí v rifliach cez sálu? :) Prečítajte si celý rozhovor s našou svadobnou dvojicou, ktorá Vám prezradí tajný recept na vychutnanie si svadobného dňa :)

 

 

Za oknami už síce máme bielu prikrývku od perinbaby, ale my sme si v týchto dňoch pripomenuli hrejivé lúče jednej pestrej jesennej soboty :) Úsmev na tvárach nám totižto vyčaril list od našej spokojnej svadobnej dvojice Ľubky a Mariána, ktorí nám k nemu pripojili zopár krásnych svadobných fotografií. Zaujíma Vás ako ich jesenná svadba vyzerala? Ako prebiehali prípravy a ako na svoj veľký deň s odstupom času spomínajú? :) Neváhajte a prečítajte si celý rozhovor s Ľubkou a Mariánom :)

"Ubehlo už krásnych 6 rokov odkedy sa poznáme a preto bolo pre nás jasné, naša svadba sa bude konať v ten istý deň a na tom istom mieste, kde sme sa spoznali " Povedala mi Ivka a Radko pri našom prvom stretnutí. Veľmi som sa potešila, pretože tento dátum pripadal na jeden z letných júnových dní , ako stvorených na krásnu romantickú svadbu.

Ja ako svadobná organizátorka a dekoratérka milujem všetky Love story's :) A tentokrát to nebolo inak - Ivanku a Radka som musela vyspovedať :) Krásny, mladý pár, ktorý už od narodenia žije v jednom mestečku, kde aj pracuje a presne v tomto mestečku sa spoznali a chceli v ňom prežiť svoj veľký deň. Krásne, nie? :) Prečítajte si celý príbeh a pozrite si úžasné fotky z prekrásnej júnovej svadby:)