Slniečko nám naberá na sile, sneh pomaly mizne a na lúkach môžme vidieť prvé kvietočky. To je znamením, že zima dovládla a víta k nám jar. A pre nás to znamená, že už onedlho odštartujeme novú svadobnú sezónu. Tento rok sme pre Vás pripravili zase zopár noviniek. Už viaceré z Vás si od nás chceli zadovážiť kompletný candy bar so svadobnou tortou, koláčikmi a inými maškrtami. Preto sme pre Vás pripravili novú galériu na našej webovej stránke venovanú cukrárenskej výrobe v podaní nášho štúdia. Do tejto galérie budeme postupne v priebehu celého roka pridávať nové a nové koláčiky a cukrovinky, ktoré si budete môcť doobjednať k svadobnej výzdobe. V tejto galérii budeme uverejňovať LEN REÁLNE FOTKY NAŠEJ PRÁCE. Čiže koláčiky, či svadobné torty, ktoré uvidíte na naších fotkách, budú možno už čoskoro zdobiť aj Váš svadobný stôl. :)

   
                                         
  
    
 
          

 Candy bar je aktuálne veľmi trendy nie len vo svete , ale už aj na Slovensku a to nie len na svadbách, ale aj firemných večierkoch, či oslavách. V Amerike je to skôr stôl plný cukríkov , na Slovensku to môžu byť ale rôzne maškrty ako makrónky, muffinky, cake pops , cheescakes, dezerty v skle a podobne. Avšak ani taký slaný bar nie je na zahodenie a aj tento sa dá nadékorovať s láskou :)

Nie je to však len o chutiach, ale aj o prepracovanom stylingu, ktorý sa vždy snažíme prispôsobiť téme svadobnej výzdoby. Do svojej práce vkladáme veľa trpezlivosti a myslíme hlavne na detaily, pretože tie tvoria atmosféru. Naše návrhy odrážajú predstavy a požiadavky nevesty so ženíchom. Candy bar môže mať rôzny tvar, či veľkosť. Vždy však ladí s celkovou témou a štýlom svadby. Či už ide o neskutočne romantickú, vintage svadbu alebo dokonale romantickú svadbu s dôrazom na luxus.

Nechajte sa inšprirovať našími candy barmi a neváhajte nás osloviť, ak zvažujete candy alebo slaný bar na Vašej svadbe. 

 

 

Poďme teda k našej ponuke a tvorbe.

 

Už od začiatku mája 2017 si u nás môžte zarezervovať nie len dekoráciu candy baru, ale môžete si u nás objednať kompletný candy bar s klasickými svadobnými koláčikmi,  tradičnými ale aj originálnymi svadobnými tortami, veľmi populárnymi makrónkami, cheescakemi , dezertmi v skle a bude toho ooooveľa oveľa viac. :) CENNÍK NA VYŽIADANIE.

 

Svadobná torta

Naše štúdio Vám ponúka výrobu torty na želanie. Či už ide o marzipánovú, fondantovú, šľahačkovú, holú alebo 3D tortu.

 

   

 

 

Tradičné pečivo a cukrovinky

Ponúkame Vám rokmi overenú klasiku ako : vanilkové rožky, punčové rezy, roládky, grilážky, šuhajdy, burizonové guľky, parížske rožky, kokosky, medovníčky, liniecké koláčiky, čajové pečivo, veterníky, domáce štrúdle, muffinky...Minimálny odber z každého druhu je 20 ks. Cenník na vyžiadanie.

 

 

Pravá domáca štrúdľa

Ponúkame Vám možno už zabudnutú tradíciu, ktorá má ale stále svoje čaro a neskutočnú chuť :). Domácu štrúdľu z pravého ťahaného cesta v troch príchutiach : tvarohovú broskyňovú, makovo - višnovú a tradičnú jablkovú.

 

 

Muffinky

Tradičná klasika skoro každej svadby :) Či už zdobené kvetmi, striekané farbami, zdobené iniciálkami, no proste na svadbe nesmú chýbať. Ponúkame Vám muffinky na želanie.

 

Narodeninové, detské a iné torty a zákusky

Či už pečivo na oslavy alebo sviatky, nechajte sa inšpirovať našími nápadmi. Ponúkame Vám výrobu originálnych detských cukríkových tôrt, vianočných aj veľkonočných zákuskov, slaných domčekov z tyčiniek, medovníkových domčekov a podobne. Cenník na vyžiadanie.

 

 

Originálne pečivo

Teraz prejdeme k mojej obľúbenej časti :) Totižto k tak trošku netradičným svadobným koláčikom :) Máme radi nové výzvy, tak sme oprášili niekoľko starých receptov, inšpirovali sa vo svete a do tejto časti pribudne v priebeho roka ešte veľa veľa cukroviniek :) Nechajte sa inšpirovať niečím novým, originálnym a tak trošku netradičným :) Ponúkame Vám skvelé makrónky, netradičné cukríkové torty, domčeky zo slaných tyčiniek, sicílske cannoli a rôznorodé derzerty v skle :) Cenník na vyžiadanie.

 

 

 

 

Makrónky

Prekrásne štýlové svadobné pečivo. Nesmie chýbať na žiadnej originálnej svadbe. Makrónky sú pocitivo ružne robené (bez žiadnej formy) vo veľkosti cca 3-4 cm v rôznych farbách a príchutiach ako : kávová, čokoládová, orechová,citrónová,vanilková, rumová a podobne. K makrónkam Vám ponúkame na prenájom aj krásny 10 - poschodový stojan na makrónky. Takto naozaj zažiaria na každej svadbe. 

 

Originálne trojfarebné koláčiky 

Jeden obrovský svadobný hit. Tieto koláčiky naozaj zaujmú a sú aj veľmi chutné. Vo rôznych farebných prevedeniach.

 

Dezerty v skle

Ponúkame Vám kvalitné dezerty v elegantnom skle. Dezerty sú z najkvalitnejších surovín a domácich vajíčok. Ponúkame Vám dezerty vo veľkosti 120 ml alebo mini dezertíky 0,30 ml

0,30 ml - čokoládová mousse biela, horká a mliečna mousse

120 ml - tiramisu, nepečený cheesecake, orechovo - karamelové pokušenie, panna cotta, citrónovo - tvarohové, ovocné, perníkové, parfaitt, čokoládová mousse...

 

Cannoli

Originálne sicílske pečivo plnené ricottou s rôznymi príchuťami.

 

Slaný bar

Ponúkame Vám aj možnosť objednania slaného baru. Či už syrového alebo syrovo - mäsového , je to na Vás. Taktiež vyrábame pizzové koláčiky, slané tyčinky s kmínom alebo sézamom a syrové slimáčiky. Pozrite sa, že aj takýto slaný bar môže mať svoje čaro. Cenník na vyžiadanie.

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes by som Vám chcela predstaviť Mladých umelcov s ktorými sme sa rozhodli spolupracovať. Určite mi dáte za pravdu keď poviem, že z každej svadby je najemocionálnejší práve svadobný obrad. Či sa koná v historickom kostole, zelenej záhrade alebo obradnej miestnosti. A čo môže byť krajšie, ako keď nevesta v prekrásnych svadobných šatách pomalým krokom so svojím otcom po boku kráča uličkou k svojmu snúbencovi a v pozadí znie krásna sláčiková hudba. Prekrásne tóny huslí, violončela či klavíra sa ozývajú miestnosťou a zvýraznia krásu a romantiku tohto dôležitého dňa. Aj vy plánujete svadbu či  inú akciu? Prečítajte si  viac o Mladých umelcoch. V článku nájdete viac o ich ponuke, repertoári aj približnú cenovú reláciu.

 

 

Určite si nejedná z Vás milé nevesty položila otázku : Prečo zveriť svadobnú výzdobu do rúk profesionála?

Myslím, že je to naozaj ťažká a zároveň veľmi zaujímavá téma, ktorej by som sa chcela v dňešnom článku venovať. Myslím, že každá z nás, ak spozná muža svojích snov a chce sa vydať , plánuje svoj veľký deň. A to je správne, nemusí to byť najkrajší deň v živote človeka, ale mal by patriť medzi tie najkrajšie a každá z nás by mala na svoj veľký deň spomínať s úsmevom a radosťou. Tak teda urobiť si alebo neurobiť svadobnú výzdobu vlastnoručne ? Prečítajte si náš článok a určite sa dozviete o veciach, o ktorých ste doposiaľ nevedeli :)

Dnes by som Vám chcela predstaviť jedného úžasného mladého človeka a uznávaného fotografa Adrewa Kokonkina. S Andrewom sme sa prednedávnom rozhodli spolupracovať, pretože ako väčšinu neviest aj nás očarili jeho moderné a kreatívne svadobné fotoragie. Ak teda plánuje svadbu, či zásnuby a hľadáte skvelého moderného fotografa na medzinárodnej úrovni, určite si prečítajte náš rozhovor s Adrewom. Dozviete sa viac o jeho práci, skúsenostiach, svadobných fotografiach aj cenových balíčkoch.

Ďakujeme Tamare z Perfect Day za úžasný článok o našej práci. Tešíme sa, že sa Vám naša práca páči a to nás motivuje stále viac a viac. Tešíme sa na ďalšie spokojné nevesty novej sezóny. 

 

Celý článok  o našej práci, čo nás inšpiruje a prečo nás naša práca tak baví nájdete na : 

http://perfectday.sk/pokec-s-detaillove/