Nechajte sa inšpirovať farbou roka 2018 a buďte in :) Svadobná výzdoba v ultra fialovej farbe skombinovaná s jemnou zelenou, smotanovou či bielou môže byť v každom ročnom období ohurujúcou. My Vám v dnešnom článku ponúkame zopár inšpirácii na každé ročné obdobie. Ak sme Vás oslovili, neváhajte navštíviť svadobný veľtrh 3.3.2018 v Tatranskej Lomnici, pretože tam Vám predvedieme ako takáto výzdoba v podaní od nášho štúdia Detaillove môže vyzerať na jar ale aj na jeseň , jednoducho ale aj luxusne :) No a  každý z Vás môže ochutnať úžasnú tortu od našej nadanej cukrárky Majky :) 

 Už viaceré z Vás si od nás chceli zadovážiť kompletný candy bar so svadobnou tortou, koláčikmi a inými maškrtami. Preto sme pre Vás pripravili novú galériu na našej webovej stránke venovanú cukrárenskej výrobe v podaní nášho štúdia. Do tejto galérie budeme postupne v priebehu celého roka pridávať nové a nové koláčiky a cukrovinky, ktoré si budete môcť doobjednať k svadobnej výzdobe. V tejto galérii budeme uverejňovať LEN REÁLNE FOTKY NAŠEJ PRÁCE. Čiže koláčiky, či svadobné torty, ktoré uvidíte na naších fotkách, budú možno už čoskoro zdobiť aj Váš svadobný stôl. :)

Dnes by som Vám chcela predstaviť Mladých umelcov s ktorými sme sa rozhodli spolupracovať. Určite mi dáte za pravdu keď poviem, že z každej svadby je najemocionálnejší práve svadobný obrad. Či sa koná v historickom kostole, zelenej záhrade alebo obradnej miestnosti. A čo môže byť krajšie, ako keď nevesta v prekrásnych svadobných šatách pomalým krokom so svojím otcom po boku kráča uličkou k svojmu snúbencovi a v pozadí znie krásna sláčiková hudba. Prekrásne tóny huslí, violončela či klavíra sa ozývajú miestnosťou a zvýraznia krásu a romantiku tohto dôležitého dňa. Aj vy plánujete svadbu či  inú akciu? Prečítajte si  viac o Mladých umelcoch. V článku nájdete viac o ich ponuke, repertoári aj približnú cenovú reláciu.

 

 

Určite si nejedná z Vás milé nevesty položila otázku : Prečo zveriť svadobnú výzdobu do rúk profesionála?

Myslím, že je to naozaj ťažká a zároveň veľmi zaujímavá téma, ktorej by som sa chcela v dňešnom článku venovať. Myslím, že každá z nás, ak spozná muža svojích snov a chce sa vydať , plánuje svoj veľký deň. A to je správne, nemusí to byť najkrajší deň v živote človeka, ale mal by patriť medzi tie najkrajšie a každá z nás by mala na svoj veľký deň spomínať s úsmevom a radosťou. Tak teda urobiť si alebo neurobiť svadobnú výzdobu vlastnoručne ? Prečítajte si náš článok a určite sa dozviete o veciach, o ktorých ste doposiaľ nevedeli :)

Dnes by som Vám chcela predstaviť jedného úžasného mladého človeka a uznávaného fotografa Adrewa Kokonkina. S Andrewom sme sa prednedávnom rozhodli spolupracovať, pretože ako väčšinu neviest aj nás očarili jeho moderné a kreatívne svadobné fotoragie. Ak teda plánuje svadbu, či zásnuby a hľadáte skvelého moderného fotografa na medzinárodnej úrovni, určite si prečítajte náš rozhovor s Adrewom. Dozviete sa viac o jeho práci, skúsenostiach, svadobných fotografiach aj cenových balíčkoch.